Trzecioklasiści na Śląskim Salonie Maturzystów

W dniu 17. września 2018 roku uczniowie klas trzecich naszego liceum uczestniczyli w Śląskim Salonie Maturzystów „Perspektywy 2018” zorganizowanym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przez redakcję miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy".

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wykaz podręczników dla uczniów III LO w roku szkolnym 2018/2019:

- klasa 1a -

- klasa 1b -

- klasa 1c -

- klasa 1de -

- klasa 2a -

- klasa 2b -

- klasa 2c -

- klasa 2de -

- klasa 3a -

- klasa 3b -

- klasa 3c -

- klasa 3de -

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Image Jak tysiące innych szkół w Polsce, tak i my 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Na uroczystą akademię przybyli zaproszeni goście: p.Krystyna Maciocha z Delegatury Częstochowskiej Sląskiego Kuratorium Oświaty, p.Zbigniew Zych – Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz p.Honorata Kołodziej – Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców w naszej szkole.

Klasa I bde na wycieczce Ojców-Zakopane-Kraków

Image W dniach 13-15 czerwca klasa Ibde wraz z wychowawcą Wojciechem Martyką i nauczycielem geografii profesorem Adamem Nowakiem przebywała na trzydniowej wycieczce, której trasę wyznaczały: Ojców – Zakopane – Kraków.

VI Złaz leśny 2018r.

Image Tegoroczna edycja „Złazu leśnego” dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi i szkół ponadgimnazjalnych powiatu kłobuckiego odbyła się dnia 14 czerwca przy sprzyjającej aurze. W związku z obchodami 100- lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę miała charakter ekologiczno – patriotyczny. Złaz został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku, Nadleśnictwo Kłobuck, Powiat Kłobucki, Zarząd Oddziału Ligii Ochrony Przyrody w Kłobucku, Firmę ALBA Group i Firmę Koral. FH. Koralewski A. – Kłobuck.

Rozwój Kompetencji Filozoficznych

Image W Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku zakończyła się realizacja projektu edukacji filozoficznej „Rozwój Kompetencji Filozoficznych” prowadzonego Uniwersytet Humanistyczno- Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, z którym szkoła współpracuje od 2013 roku w ramach podpisanego porozumienia o współpracy.  Zajęcia z zakresu edukacji filozoficznej były realizowane w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój”(POWER).

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 445