Start arrow Sport

Podwójne srebro w halowej piłce nożnej PDF Drukuj Email
Redaktor: MW, BS
07.03.2017.

ImageZ bardzo dobrej strony pokazały się nasze szkolne drużyny w halowej odmianie piłki nożnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli drugie miejsce i tym samym nasza szkoła została V-ce mistrzem Powiatu w roku 2017.

Zmieniony ( 07.03.2017. )

Sportowy miesiąc z sukcesami PDF Drukuj Email
Redaktor: MW
13.10.2014.

ImageW trakcie ostatniego miesiąca (wrzesień 2014) uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach sportowych osiągając świetne wyniki.

Na początek zajęliśmy 1 miejsce w piłce nożnej chłopców. W zawodach organizowanych na orliku w Krzepicach przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku nasi chłopcy wygrali wszystkie spotkania i całkowicie zdominowali rozgrywki.

Zmieniony ( 13.10.2014. )

Koszykarki na drugim miejscu! Koszykarze pozycję niżej PDF Drukuj Email
Redaktor: BS
20.02.2014.

ImageUbiegły tydzień minął pod znakiem rywalizacji koszykarek i koszykarzy. Turniej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego gościł w hali gimnazjum w Krzepicach, gdzie rywalizowały koszykarki. Panowie rywalizowali w hali OSiR w Kłobucku.

Zmieniony ( 20.02.2014. )

Piłka siatkowa - zawody powiatowe chłopców PDF Drukuj Email
Redaktor: MW
22.12.2013.

ImageW dniu 3 grudnia w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna zajęła bardzo dobre 2 miejsce. W pierwszym meczu „Skorupki” pokonało ZS 1 Kłobuck w stosunku 2:1. W pierwszym secie nieznaczną przewagę osiągnęli zawodnicy z ZS 1, tym samym wygrywając tę partię. Kolejne dwa sety to dominacja naszych zawodników i pewne zwycięstwo. ...

Zmieniony ( 21.02.2014. )
Czytaj całość

Siatkarki Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku po raz kolejny najlepsze w powiecie! PDF Drukuj Email
Redaktor: admin_an
28.11.2013.

ImagePo raz kolejny, w listopadowych imprezach sportowych odbywających się na terenie naszego powiatu, bardzo dobrze zaprezentowała się siatkarska reprezentacja dziewcząt III Liceum Ogólnokształcącego im. K.Kosińskiego w Kłobucku.

W dniu 14 listopada 2013 r. reprezentantki „Skorupki” odniosły zwycięstwo w Powiatowych Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej juniorek. Obroniły tym samym tytuł wywalczony w poprzednim roku.

Po raz trzeci z rzędu siatkarki kłobuckiej „Trójki” triumfowały także w rozegranych 22 listopada 2013 r. Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Zmieniony ( 28.11.2013. )
Czytaj całość

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 12