Menu Content/Inhalt
Start arrow Sekcja - Lista arrow Nowiny arrow Międzynarodowe seminarium
Międzynarodowe seminarium PDF Drukuj Email
20.03.2008.

„Od wirtualnej do kulturalnej wymiany"

Image

W ramach projektu „Kameleon” kierowanego w naszej szkole przez panią Agnieszkę Srokę i panią Jolantę Kuligowską – Woszczyna odbyło się we włoskiej miejscowości Cavalese spotkanie koordynatorów programu e - twinning. Do spotkania doszło z inicjatywy naszej partnerskiej szkoły z Włoch „Istituto di Istruzione La Rosa Bianca – Weisse Rose”. Wśród zaproszonych gości, oprócz naszej polskiej delegacji, byli przedstawiciele szkół z Niemiec, Litwy, Słowacji, Grecji, Estonii i Bułgarii.Każdy z uczestników zaprezentował efekty pracy swoich uczniów w ramach akcji e – twinning. My przedstawiłyśmy polską redakcję „Kameleona”, naszą szkołę i nasze miasto. W trakcie seminarium ustalony został również termin wymiany młodzieży. Jako miejsce wrześniowego spotkania wybrano Berlin. Uczniowie, którzy angażują się w projekt „Kameleon” będą mieli więc okazję spotkać swoich rówieśników w międzynarodowej obsadzie.

Zmieniony ( 10.10.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »