Menu Content/Inhalt
Start
Ogólnopolskie GLOBE GAMES 2011: Patrycja i Mateusz na 1 miejscu PDF Drukuj Email
Redaktor: an   
18.06.2011.

ImageW tym roku Globe Games odbywały się w Rucianem-Nidzie. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie - Patrycja Smolińska i Mateusz Foszner z 2b, wracają z Mazur z pierwszą lokatą.

Wielkie gratulacje dla nich i opiekunki Programu „Globe” w naszej szkole, p.Joanny Foszner.

 
 

Program GLOBE to międzynarodowy program monitorowania wybranych elementów środowiska. Badania prowadzone są systematycznie rzez cały rok, a ich wyniki przesyłane do bazy danych programu w Waszyngtonie.  Nasza szkoła uczestniczy w nim od 2005 roku, jako jedna z ponad 20000 szkół ze 110 krajów.

Uczniowie z polskich szkół uczestniczących w programie spotykają się raz w roku na imprezie nazywanej Globe Games, w ramach której podejmują rywalizację. Zadania konkursowe wymagają wykazania się wiedzą głównie z geografii i biologii oraz różnymi umiejętnościami praktycznymi.

Zmieniony ( 16.03.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gościmy

 

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: