Menu Content/Inhalt
Start arrow Sport arrow Koszykarki na drugim miejscu! Koszykarze pozycję niżej
Koszykarki na drugim miejscu! Koszykarze pozycję niżej PDF Drukuj Email
Redaktor: BS   
20.02.2014.

ImageUbiegły tydzień minął pod znakiem rywalizacji koszykarek i koszykarzy. Turniej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego gościł w hali gimnazjum w Krzepicach, gdzie rywalizowały koszykarki. Panowie rywalizowali w hali OSiR w Kłobucku.

 

Pierwsze do rywalizacji przystąpiły koszykarki. W pierwszym meczu nasze  zawodniczki pokonały wysoko gospodynie turnieju z Zespołu Szkół w Krzepicach 24:12. W meczu, który okazał się finałem koszykarki ze „Skorupki” po bardzo emocjonującym i wygranym meczy nieznacznie uległy Zespołowi Szkół nr1 w Kłobucku 10:5.

Reprezentację naszej szkoły tworzyły : Emila Panowicz, Paulina Cykowska, Martyna Kała, Aleksandra Krawczyk, Karolina Borecka, Martyna Freus, Paula Kosowska, Natalia Wydmuch, Aleksandra Soluch, Ewelina Zych, Monika Bebłot, Magdalena Kotynia oraz Angelika Chyra.

Trzecie miejsce w rywalizacji chłopców zajęli reprezentanci naszej szkoły. Niestety nasi zawodnicy do rywalizacji przystąpili osłabieni brakiem Łukasza Kotkowskiego, który na dzień przed turniejem skręcił staw skokowy, a w pierwszym meczu turnieju podobnej kontuzji doznał Olek Owisz. Naszym koszykarzom zabrało zarówno doświadczenia, jak i warunków fizycznych.

Skład kadry koszykarzy : Alex Sosnowski, Sławomir Wnuczek, Adrian Mazurek, Paweł Gawlik, Aleksander Owisz, Jakub Kaniewski, Bartosz Kubicki, Marcin Mazurek, Szymon Konopka, Jakub Garus.

Opiekunem koszykówki jest mgr Bartłomiej Saran.

 


Zmieniony ( 20.02.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »