Start arrow Sport arrow Piłka siatkowa - zawody powiatowe chłopców
Piłka siatkowa - zawody powiatowe chłopców PDF Drukuj Email
Redaktor: MW
22.12.2013.

ImageW dniu 3 grudnia w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna zajęła bardzo dobre 2 miejsce. W pierwszym meczu „Skorupki” pokonało ZS 1 Kłobuck w stosunku 2:1. W pierwszym secie nieznaczną przewagę osiągnęli zawodnicy z ZS 1, tym samym wygrywając tę partię. Kolejne dwa sety to dominacja naszych zawodników i pewne zwycięstwo. ...

W drugim pojedynku nasi podopieczni bez problemów wygrali z ZS 2 Kłobuck w stosunku 2:0. Ostatni mecz decydował o zwycięstwie w całym turnieju, gdyż nasza „Skorupka” oraz ZS Krzepice miały po dwie wygrane. Niestety nasi chłopcy musieli uznać wyższości drużyny z Krzepic i przegrali 2:0. Znaczną cześć pierwszego seta nasi prowadzili, jednak końcówka należała do Krzepic. Drugi set to zdecydowane zwycięstwo Krzepic, które zasłużenie wygrały cały turniej.

Image

Naszym siatkarzom serdecznie gratulujemy zaangażowania, woli walki oraz świetnego 2 miejsca. Przypomnijmy tylko że roku temu było to 4 miejsce.