Start arrow Sport arrow Sportowy miesiąc z sukcesami
Sportowy miesiąc z sukcesami PDF Drukuj Email
Redaktor: MW
13.10.2014.

ImageW trakcie ostatniego miesiąca (wrzesień 2014) uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach sportowych osiągając świetne wyniki.

Na początek zajęliśmy 1 miejsce w piłce nożnej chłopców. W zawodach organizowanych na orliku w Krzepicach przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku nasi chłopcy wygrali wszystkie spotkania i całkowicie zdominowali rozgrywki.

Dodatkowo nasz reprezentant Tomasz Turek zdobył koronę króla strzelców turniej i odebrał dodatkową nagrodę.

• Kamil Szymaczek

Kolejnymi zawodami były odbywające się na terenach OSiR w Kłobucku sztafetowe biegi przełajowe. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy dali z siebie wszystko zajmując kolejno 3 i 2 miejsca.

Nasi biegacze poprawił miejsce sprzed roku z 3 na 2 lokatę, wyprzedzając naszych rywali z „Zagórza”. Doskonale pobiegł nasz „dominator” Jakub Gancarek, który na ostatniej zmianie zniwelował stratę z 300 do 10 metrów i wbiegł na metę zaraz za zawodnikiem z Krzepic. Zabrakło naprawdę niewiele abyśmy mogli cieszyć się ze zwycięstwa.