Menu Content/Inhalt
Start arrow Sport arrow Podwójne srebro w halowej piłce nożnej
Podwójne srebro w halowej piłce nożnej PDF Drukuj Email
Redaktor: MW, BS   
07.03.2017.

ImageZ bardzo dobrej strony pokazały się nasze szkolne drużyny w halowej odmianie piłki nożnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli drugie miejsce i tym samym nasza szkoła została V-ce mistrzem Powiatu w roku 2017.

 

Dość pechowo zaczął się turniej dla dziewczyn ze „Skorupki”, gdyż w pierwszym meczu straciliśmy bramkę w pierwszej minucie meczu i ulegliśmy dziewczynom z ZS 1 Kłobuck. W kolejnych meczach pewnie pokonaliśmy zespół z Krzepic  (2:0) oraz ZS 2 Kłobuck (1:0). Niestety wyniki pozostałych spotkań ułożyły się w ten sposób, iż liczony był stosunek bramek między trzema drużynami. W wyniku czego turniej wygrały dziewczyny z Krzepic, które wyprzedziły nasze piłkarki jedną strzeloną bramką więcej.

Klasyfikacja końcowa: 1. ZS Krzepice,  2. ZS 3 Kłobuck,  3. ZS 1 Kłobuck,  4. ZS 2 Kłobuck

Reprezentacja dziewcząt: Paulina Kokot, Marta Rzepka, Aleksandra Kokosza, Paulina Taranek, Patrycja Mazurkiewicz, Wiktoria Labocha, Kinga Labocha, Dominika Janic, Dorota Wojtyra, Klaudia Podgórska

Image

Image

W turnieju chłopaków bezkonkurencyjna okazała się drużyna ZS 1 Kłobuck, która wygrała wszystkie swoje mecze. Nasi piłkarze w pierwszym spotkaniu musieli uznać wyższość kolegów z „Zagórza”, następnie, tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu, przegrali z ZS Krzepice (0:1) i na koniec po świetnym widowisku pokonali ZS 2 Kłobuck w stosunku 3:1. Niespodziewanie turniej ułożył się po myśli naszych chłopaków, ponieważ trzy drużyny miały po jednym zwycięstwie i o końcowej klasyfikacji decydowały bramki. W wyniku czego nasz zespół okazał się mieć najlepszy bilans bramkowy i mogliśmy się cieszyć z drugiego miejsca!

Klasyfikacja końcowa:  1. ZS 1 Kłobuck,  2. ZS 3 Kłobuck,  3. ZS 2 Kłobuck,  4. ZS Krzepice

Reprezentacja chłopaków: Dominik Skwara, Dawid Sosnowski, Łukasz Glajzner, Bartosz Maj, Michał Pędraś, Przemysław Parkitny, Kacper Kozioł, Adrian Kulej, Kamil Żyłka, Bartosz Strugacz

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie: Bartłomiej Saran, Mariusz Wilk

Zmieniony ( 07.03.2017. )
 
następny artykuł »