Menu Content/Inhalt
Start arrow Sekcja - Przegląd arrow Uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich. Katarzyny 2018
Uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich. Katarzyny 2018 PDF Drukuj Email
Redaktor: ASA   
12.05.2018.

Image W dniu 27 kwietnia 2018 roku pożegnaliśmy uczniów klas trzecich kończących III Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Rodzice naszych absolwentów, a także Joanna Kulejewska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz Honorata Kołodziej – przewodnicząca  Prezydium Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku.

 

Image

W części oficjalnej uroczystej akademii świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla wyróżniających się uczniów, ufundowane przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego, otrzymali: Agnieszka Zychla , Justyna Trojak, Martyna Patacz, Krzysztof Klimza, Anna Sedun, Patrycja Mazurkiewicz, Katarzyna Kilan, Dawid Grabiński, Mateusz Żurek.

Image

Dyrektor szkoły złożyła gratulacje oraz wyrazy uznania rodzicom uczniów, których wyniki w nauce, sumienne wypełnianie obowiązków uczniowskich oraz godne zachowanie zasługują na szczególne wyróżnienie.

Poszczególni nauczyciele podziękowali uczniom działającym  w Samorządzie Uczniowskim, Organizacji Strzeleckiej „Strzelec”, uczestnikom UAPY,  Szkolnych Mistrzostw Szachowych oraz wielu innych konkursów a także wszystkim absolwentom, którzy byli aktywni na wielu polach działalności III  LO im. K. Kosińskiego w Kłobucku.

Zgromadzeni wysłuchali także przemówienia przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – Pauliny Bogacz oraz przemówienia przedstawicielki absolwentów – Wiktorii Sakowskiej.

Po części oficjalnej odbyła się przygotowana przez klasę 2de uroczysta gala „Katarzyny 2018”, podczas której wyłonieni zostali absolwenci, którzy przez 3 lata nauki w naszej szkole wyróżniali się w sposób szczególny i często nietuzinkowy.

Zapraszamy do GALERII.

 

Zmieniony ( 14.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »