Menu Content/Inhalt
Start
Olimpiada Przedmiotowa "Losy żołnierza ... " PDF Drukuj Email
Redaktor: AC   
05.11.2018.

Image25 października 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1956. Od Traktatu Ryskiego - do Żołnierzy Niezłomnych".

 

Ten etap składał się z dwóch części - pisemnej, testu trwającego 90 minut oraz części ustnej, w której uczestnicy odpowiadali na dwa pytania - jedno z zakresu bloku stałego, a drugie z zakresu bloku zmiennego olimpiady.

Szkolna komisja egzaminacyjna w składzie: mgr Aleksandra Ciesielska oraz dr Piotr Witkowski do zawodów międzyszkolnych (II stopnia) zakwalifikowała uczniów: Piotra Sośniaka z kl. 2ac. oraz Piotra Łyko z kl. 2bde

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

AC

Zmieniony ( 05.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: