Andrzejki PDF Drukuj Email
Redaktor: ASA
03.12.2018.

Image W święto Andrzeja długa przerwa w naszej szkole zamieniła się w czas wróżb, wróżbitów oraz kolejek uczniów i nauczycieli chcących poznać treść andrzejkowych przepowiedni.

-Galeria-

Przy wróżbiarskich stanowiskach przygotowanych przez poszczególne klasy można było poznać swoją przyszłość, a wróżono z dłoni, magicznych serc i ruchów obrączki.

Nie zabrakło lania wosku oraz smacznych ciasteczek z wróżbami.

Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, jakie imię będą nosili przyszły mąż czy wybranka na całe życie. Niektórzy dowiedzieli się nawet, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości.

Humory dopisywały, a czy przepowiedziana przyszłość się spełni…? - Wszystko zależy tylko od nas samych! A więc do dzieła Skorupki! Podążajcie za marzeniami!

Zmieniony ( 12.12.2018. )