Menu Content/Inhalt
Start
Nasze Stypendystki! PDF Drukuj Email
Redaktor: Marek   
23.12.2018.

Image  Miło nam poinformować iż 6 uczennic III Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku otrzymało w ostatnim czasie stypendia:

Alicja Długosz, uczennica klasy trzeciej – otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/19. Uczennica spełniła warunki do otrzymania świadectwa promocyjnego z wyróżnieniem uzyskując przy tym (w roku szkolnym 2017/18) najwyższą średnią ocen w szkole – 5,78.

 

Image

Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Częstochowie. Z rąk Śląskiego Kuratora Oświaty – Pani Urszuli Bauer wyróżniający się uczniowie odebrali dyplomy oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Uroczystość uświetniły występy artystyczne młodzieży.

Magdalena Dederko, uczennica klasy drugiej – otrzymała po raz drugi, decyzją  Ministra Edukacji Narodowej, stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/18. Uczennica otrzymała świadectwo promocyjne do klasy drugiej z wyróżnieniem (średnia ocen 5,21) oraz uzyskała wybitne osiągnięcia edukacyjne, w tym wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym i zagranicznym.

Image

W dniu 13 grudnia 2018 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku,  odbyła się uroczystość wręczenia stypendium  Burmistrza Kłobucka dla najzdolniejszych uczniów i studentów mieszkańców Gminy Kłobuck za rok szkolny 2017/18. Powyższe stypendium otrzymały uczennice:

1.     Alicja Długosz

2.     Magdalena Dederko

3.     Zuzanna Tomczyk

4.     Amanda Skotalczyk

5.     Julia Macoch

6.     Martyna Kozioł

Image

Mamy nadzieję, że otrzymane przez nasze uczennice stypendia to tylko przystanek w ich drodze do dalszego rozwoju.

Gratulujemy dziewczętom i życzymy im dalszych sukcesów!

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: