Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych 2018 PDF Drukuj Email
Redaktor: Marek
23.12.2018.

Image W sobotę 15 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Synów Pułku w Węglowicach odbyła się Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych 2018.

Wydarzenie to wprowadziło wszystkich zebranych w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Potrawy i dekoracje świąteczne na stoły bożonarodzeniowe przygotowane zostały przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich reprezentujące gminy powiatu kłobuckiego oraz szkoły ponadgimnazjalne dla których organem prowadzącym jest Powiat Kłobucki. Lokalni przedstawiciele wytwórców i rzemiosła oferowali regionalne specjały i świąteczne ozdoby - można było podziwiać i dokonać zakupu produktów rękodzieła ludowego i artystycznego. W części artystycznej zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowe w Węglowicach.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie stołu bożonarodzeniowego prezentowanego przez naszą szkołę.