Klasa I bde na wycieczce Ojców-Zakopane-Kraków

Image W dniach 13-15 czerwca klasa Ibde wraz z wychowawcą Wojciechem Martyką i nauczycielem geografii profesorem Adamem Nowakiem przebywała na trzydniowej wycieczce, której trasę wyznaczały: Ojców – Zakopane – Kraków.

VI Złaz leśny 2018r.

Image Tegoroczna edycja „Złazu leśnego” dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi i szkół ponadgimnazjalnych powiatu kłobuckiego odbyła się dnia 14 czerwca przy sprzyjającej aurze. W związku z obchodami 100- lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę miała charakter ekologiczno – patriotyczny. Złaz został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku, Nadleśnictwo Kłobuck, Powiat Kłobucki, Zarząd Oddziału Ligii Ochrony Przyrody w Kłobucku, Firmę ALBA Group i Firmę Koral. FH. Koralewski A. – Kłobuck.

Rozwój Kompetencji Filozoficznych

Image W Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku zakończyła się realizacja projektu edukacji filozoficznej „Rozwój Kompetencji Filozoficznych” prowadzonego Uniwersytet Humanistyczno- Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, z którym szkoła współpracuje od 2013 roku w ramach podpisanego porozumienia o współpracy.  Zajęcia z zakresu edukacji filozoficznej były realizowane w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój”(POWER).

Zdobyliśmy wyróżnienie w XVIII Przeglądzie Zespołów Teatralnych Szkół Średnich!

Image Grupa teatralna z Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku zdobyła wyróżnienie w XVIII Przeglądzie Zespołów Teatralnych Szkół Średnich, zorganizowanym przez Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Wcześniej, przeszliśmy pomyślnie eliminacje – do finału komisja zakwalifikowała tylko 7 zespołów!

Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży "Bohaterowie są wśród nas"

Image Trzy uczennice z klasy I bde z naszej szkoły: Magdalena Dederko, Ewa Sikorska oraz Paulina Biernacka wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie dla młodzieży „Bohaterowie są wśród nas”. Celem konkursu było przywołanie pamięci wybitnych Polaków, którzy wyróżnili się w walce o niepodległość.

Strzelcy ze "Skorupki" znów na wspinaczce

Image Strzelcy z Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku w dniach 8-10 czerwca 2018 roku odbyli kurs doskonalący z technik wspinaczkowych. Miejscem szkolenia były dobrze nam znane Podlesice. Kurs prowadził instruktor JWK w Lublińcu.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 442