Alicja i Paulina w finale X Wszechstronnego Konkursu Konesera Polszczyzny!

Image Miło nam poinformować, że Alicja Długosz z III A i Paulina Bogacz z III B przeszły pomyślnie eliminacje i znów znalazły się w finale Wszechstronnego Konkursu Konesera Polszczyzny, do którego tym razem zakwalifikowano 6 drużyn licealnych z naszego województwa.

Dni Otwarte 2018/2019

W dniach 12 -13 grudnia 2018 zorganizowaliśmy Dni Otwarte w III Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku. Gimnazjaliści z klas III oraz uczniowie klas VIII szkół podstawowych mogli zwiedzić naszą szkołę, uczestniczyli także w zajęciach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów z klas: biologiczno-chemicznej, prawniczo-dziennikarskiej, mundurowej oraz ekonomicznej i politechnicznej.

-Zapraszamy do galerii-

Zachwyć się światem!

Image Jakże fascynująca jest nasza planeta! Różnorodność kultur, języków, odcieni ludzkiej skóry, fauny i flory! Dalekie kontynenty, pejzaże odmienne  i zaskakujące,  piaski pustyni i oszałamiająca zieleń tropików… Dzięki opowieściom naszego gościa, podróżnika i fotografa  - Przemysława Supernaka – mogliśmy posmakować egzotycznego świata. Usłyszeliśmy o ludziach żyjących inaczej niż my, ale takich samych jak my, mających swoje radości i smutki, niepozbawionych marzeń  i przeżywających rozczarowania, gościnnych i ciekawych przybyszy z naszej części globu.

Andrzejki

Image W święto Andrzeja długa przerwa w naszej szkole zamieniła się w czas wróżb, wróżbitów oraz kolejek uczniów i nauczycieli chcących poznać treść andrzejkowych przepowiedni.

-Galeria-

Zbiórka dla Kłobuckiego Domu Dziecka

ZBIÓRKA
DLA KŁOBUCKIEGO DOMU DZIECKA

Jeżeli macie do oddania ubrania, buty sportowe i zimowe, kurtki zimowe, czapki i szaliki  dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat, to chętnie je przyjmiemy i przekażemy na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kłobucku.
Przyjmiemy też słodycze, cukierki.

ZBIÓRKA - DO 05 GRUDNIA 2018

DARY ZBIERA: SAMORZĄD UCZNIOWSKI  (sala nr 15)

SKORUPKI – LICZYMY NA WAS!!!
SAMORZĄD UCZNIOWSKI

-PLAKAT-

Akcja "Święty Mikołaj na Kresy"

Image Mikołaj dla Polaków na Kresach w 100 – lecie Odzyskania Niepodległości to akcja, organizowana przez Stowarzyszenie Patriotyczne ”Kresy” w Częstochowie. Nasza szkoła wzięła w niej udział już po raz kolejny.

Inicjatywa oparta była na idei charytatywnej i patriotycznej. Polegała na zbiórce artykułów szkolnych, słodyczy oraz artykułów żywnościowych, które to następnie zostaną przekazane naszym Rodakom mieszkającym z dala od ojczyzny, o których w rocznicę 100-lecia odzyskania Niepodległości powinniśmy pamiętać w sposób szczególny.

- GALERIA -

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 464