Menu Content/Inhalt
Start
Mistrzyni odnaleziona!

ImageW jubileuszowym XV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Szukamy Mistrza, który tradycyjnie odbywał się w ZS nr 1 w Kłobucku, to nasza reprezentantka Paulina Bogacz z I b okazała się mistrzynią – zajęła I miejsce!

Czytaj całość
 
PNWM wsparła nasz projekt

Image Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie od Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży na projekt "Pamiętamy o przeszłości, myślimy o przyszłości”. Pozyskaliśmy dofinansowanie na wspólną wizytę grup młodzieży z naszej szkoły i naszego partnera z Niemiec - Dietrich Bonhoeffer Gymnasium w Metzingen - w miejscach pamięci w ramach programu "Zachować pamięć".

Czytaj całość
 
Dni Otwarte na Skorupki 2017

Image W dniach 6 – 7 marca 2017 roku w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku odbyły się dni otwarte. W tym czasie szkołę odwiedziło 297 gimnazjalistów powiatu kłobuckiego, którzy wzięli udział w zaplanowanych na te dni zajęciach. Uczniowie zaangażowani w pomoc przy dniach otwartych sami oprowadzali swoich młodszych kolegów i koleżanki po placówce.

Czytaj całość
 
Po raz kolejny pobiegli dla "Wyklętych"

ImageW niedzielę, 26 lutego odbył się już po raz trzeci w Kłobucku, a piąty raz w Polsce bieg ,,Tropem wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Impreza ta zdaje się na stałe wpisywać  w kalendarz spraw ważnych naszej Ziemi Kłobuckiej i regionu. Łączy ona dwie ważne idee – pamięci o obrońcach naszej ojczyzny i ideę budowy tożsamości narodowej.

Projekt ten święci co roku swój organizacyjny sukces, bijąc kolejne rekordy frekwencji.

Czytaj całość
 
Egzotyczni goście

Image

W dniach 14-17 lutego 2017r. w naszym liceum miała miejsce kolejna egzotyczna wizyta. Tym razem gościliśmy trzech studentów – Indonezyjczyka – Alana, Turka Renasa i Pakistańczyka Jawada. Wizyta była częścią międzynarodowego programu „World Talks”  studenckiej organizacji  AIESEC przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

- Galeria -

Czytaj całość
 
Podwójne srebro w halowej piłce nożnej

ImageZ bardzo dobrej strony pokazały się nasze szkolne drużyny w halowej odmianie piłki nożnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli drugie miejsce i tym samym nasza szkoła została V-ce mistrzem Powiatu w roku 2017.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 109 - 120 z 464

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: