Menu Content/Inhalt
Start
Olimpiada Przedmiotowa "Losy żołnierza ... "

Image25 października 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1956. Od Traktatu Ryskiego - do Żołnierzy Niezłomnych".

Czytaj całość
 
Powiatowy konkurs historyczny A Polska winna trwać wiecznie

Image W związku z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Powiat Kłobucki zorganizował konkurs historyczny adresowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem było poszerzenie i utrwalenie wiedzy na temat drogi Polski do niepodległości, upamiętnienie i uczczenie wydarzeń oraz osób z nimi związanych, ze szczególnym uwzględnieniem ziemi kłobuckiej. Patronat honorowy nad konkursem objął Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Czytaj całość
 
Wybrzeże polskie - Gdynia - Gdańsk

Image 4 października w środku nocy (3.00) wyruszyliśmy razem z kolegami ze szkół średnich powiatu kłobuckiego nad polskie wybrzeże by uczcić pamięć marynarzy, żołnierzy i harcerzy, którzy bronili dostępu naszego kraju do morza.

Organizatorem wycieczki z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę był Zarząd Powiatu Kłobuckiego a przewodnikami z ramienia Starostwa byli pan Maciej Biernacki - Wicestarosta Kłobucki oraz pani Joanna Kulejewska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

Czytaj całość
 
Dzień Nauczyciela

Image W piątek 12 października 2018 roku,  w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi , emerytowani nauczyciele naszej szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

Czytaj całość
 
IV Warsztaty naukowe: Inżynier zawód XXI wieku

Image 2 października klasa II a, grupa z rozszerzoną biologią i językiem polskim oraz  klasa IIb grupa z rozszerzoną biologią i chemią wraz z opiekunami p. Małgorzatą Spalik i p. Michałem Zychem uczestniczyli w warsztatach naukowych. Zajęcia odbyły się w Wydziale Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej. Współorganizatorami zajęć były także Wodociągi Częstochowskie.

 _ GALERIA _

Czytaj całość
 
O sporcie w szkole słów kilka

Image Od początku roku szkolnego tętni sportowe życie szkoły. Rajd rowerowy oraz początek sezonu zawodów Szkolnego Powiatowego Związku Sportowego przyniósł nam pierwsze sukcesy.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 464

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: