Menu Content/Inhalt
Start
Gorąco witamy "pierwszaków" i żegnamy lato...

Image18. września 2018r. klasy pierwsze kłobuckiej „Trójki” wzięły udział wraz z wychowawcami w terenowym dniu integracyjnym . Idei  integracji od samego rana przyświecało jaskrawe słońce, a sam dzień okazał się tak gorący, jak na lato tego roku przystało. Młodzież nie kryła zadowolenia, iż zamiast siedzieć w ławkach i w szkolnych murach, może go spędzić wraz ze swoimi kolegami i koleżankami na świeżym powietrzu.

Czytaj całość
 
Trzecioklasiści na Śląskim Salonie Maturzystów

ImageW dniu 17. września 2018 roku uczniowie klas trzecich naszego liceum uczestniczyli w Śląskim Salonie Maturzystów „Perspektywy 2018” zorganizowanym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przez redakcję miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy".

Czytaj całość
 
3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019

ImageNaszą uroczystość uświetnił swoją obecnością pan Maciej Biernacki – wicestarosta kłobucki oraz pani Joanna Kulejewska – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku. Przemówienie inauguracyjne wygłosiła pani Katarzyna Ściebura- dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku. Nowy rok szkolny będzie obchodzony pod hasłem „Niepodległa”.

Czytaj całość
 
Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wykaz podręczników dla uczniów III LO w roku szkolnym 2018/2019:

- klasa 1a -

- klasa 1b -

- klasa 1c -

- klasa 1de -

- klasa 2a -

- klasa 2b -

- klasa 2c -

- klasa 2de -

- klasa 3a -

- klasa 3b -

- klasa 3c -

- klasa 3de -

 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Image Jak tysiące innych szkół w Polsce, tak i my 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Na uroczystą akademię przybyli zaproszeni goście: p.Krystyna Maciocha z Delegatury Częstochowskiej Sląskiego Kuratorium Oświaty, p.Zbigniew Zych – Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz p.Honorata Kołodziej – Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców w naszej szkole.

Czytaj całość
 
Klasa I bde na wycieczce Ojców-Zakopane-Kraków

Image W dniach 13-15 czerwca klasa Ibde wraz z wychowawcą Wojciechem Martyką i nauczycielem geografii profesorem Adamem Nowakiem przebywała na trzydniowej wycieczce, której trasę wyznaczały: Ojców – Zakopane – Kraków.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 36 z 470

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: