Menu Content/Inhalt
Start
Dziewiąta UAPA już za nami!

ImageUAPA, czyli Uczniowski Amatorski Przegląd Artystyczny Szkół Powiatu Kłobuckiego to konkurs od dziewięciu lat organizowany przez Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku. W tym roku  odbył się w dniach 9 i 10 kwietnia. Wzięło w nim udział 100 uczniów z dwunastu szkół powiatu kłobuckiego. Młodzież miała okazję zaprezentować swoje umiejętności w trzech kategoriach konkursowych: TANIEC, PIOSENKA I TEATR.

Czytaj całość
 
Wycieczka do Warszawy

Image W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Wilkowiecka im. Mikołaja z Wilkowiecka, grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami: p. A. Ciesielską oraz p. A. Grygiel, w dniu 5 kwietnia 2018 r. udała się na wycieczkę do Warszawy.

Czytaj całość
 
UROCZYSTE PODSUMOWANIE NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku

ImageDnia 9 kwietnia 2018 roku w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku odbyło się uroczyste podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w którym udział wzięli: p. Henryk Kiepura – starosta kłobucki, p. Maciej Biernacki - wicestarosta kłobucki,  p. Joanna Kulejewska – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Kłobucku oraz dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie.

Czytaj całość
 
Superdziewczyny na ortograficznym podium!

ImageAlicja Długosz (II a) mistrzynią ortografii w powiecie! Paulina Bogacz (II b) – III miejsce! Zuzanna Kozak (I b) – wyróżnienie! To nasze trofea w XVI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który tradycyjnie odbył się w ZS nr 1 w Kłobucku, w tym roku tuż przed wielkanocną przerwą świąteczną.

Czytaj całość
 
Pobiegli Tropem Wilczym!

Image4 marca 2018 roku już po raz czwarty odbyła się impreza o charakterze sportowo-patriotycznym pod hasłem „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Ogólnopolskim organizatorem biegu jest Fundacja Wolność i Demokracja, a lokalnym organizatorem  - nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku oraz członkowie Niezależnej Grupy Biegaczy NGB w Kłobucku.

Czytaj całość
 
Ula i Paulina w finale ogólnopolskiego konkursu

Image Miło nam poinformować, że Ula Sawicka z kl. 2b i Paulina Myślińska z kl. 1d zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego konkursu „Austria – kraj i mieszkańcy” organizowanego przez Bibliotekę Austriacką w Opolu. Ich sukces cieszy tym bardziej, że w tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż 770 uczestników z całej Polski.

Przed dziewczynami dwuetapowy finał w dniu 6 kwietnia w Opolu.

Trzymamy kciuki!

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 60 z 470

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: