Menu Content/Inhalt
Start
Magdalena Dederko - Stypendystką Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

ImageMiło nam poinformować, że Magdalena Dederko – uczennica klasy pierwszej III Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku, decyzją Ministra Edukacji Narodowej,  została stypendystką stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/17.

Czytaj całość
 
Wyróżnienie Wiktorii w ogólnopolskim konkursie fotograficznym!

ImageWiktoria Dziubek - uczennica klasy drugiej  III Liceum Ogólnokształcącego w Kłobucku - zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Czym jest dla Ciebie Europa?” zorganizowanym przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach. Inspiracją dla uczestników konkursu miała być różnorodność, wielokulturowość, wyjątkowa idea, zjednoczenie, wspólne cele i wartości, wyjątkowa historia.

Czytaj całość
 
Polsko - czesko - niemieckie negocjacje

Image W dniach 20 -24 listopada 2017 roku  młodzież z Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku uczestniczyła w międzynarodowym seminarium „Discover Europe” w Niemczech.

Młodzi ludzie z Polski , Czech i Niemiec brali udział w warsztatach dotyczących funkcjonowania Unii Europejskiej. Językiem roboczym seminarium był język angielski, więc młodzież miała również sposobność zastosowania go w praktyce oraz udoskonalenia swoich umiejętności.

Czytaj całość
 
Święty Mikołaj z Polakami na Wileńszczyźnie

Image Od końca listopada do początku grudnia 2017 roku w naszej szkole trwała akcja charytatywna, której celem była zbiórka przyborów szkolnych i słodyczy dla polskich dzieci żyjących na Litwie.
Społeczność szkolna nie zawiodła i bardzo aktywnie włączyła się w akcję, okazując przy tym wielkie serce i gotowość niesienia pomocy innym.

Czytaj całość
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2017

ImageDnia 07 grudnia 2017r. w auli Zespołu Poklasztornego Parafii św. Zygmunta w Częstochowie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Na tej wyjątkowej gali stypendium otrzymała uczennica klasy III a AGNIESZKA ZYCHLA.

WIELKIE GRATULACJE!  :)
Czytaj całość
 
II miejsce ex aequo Pauliny i Uli w II edycji konkursu Śladami Marcina Lutra

Image Naszą szkołę w Regionalnym Konkursie z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych reprezentowały w dniu 27.10.17 w Częstochowie Paulina Olczyk z kl. 3a i Ula Sawicka z kl. 2b – obie zajęły II miejsce ex aequo.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 72 z 470

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: