Menu Content/Inhalt
Start
To nie jest zwykła wycieczka...

ImageAuschwitz – słowo nie wywołuje ani przyjemnych skojarzeń, ani pozytywnych emocji, a jednak co roku jesienią wybierają się tam klasy trzecie, by swoją obecnością oddać hołd tym, którzy tam zginęli i tym, którym udało się przetrwać piekło na ziemi.

Czytaj całość
 
II miejsce ex aequo Pauliny i Uli w II edycji konkursu Śladami Marcina Lutra

Image W dniu 27 października 2017 roku w Częstochowie odbyła się II edycja konkursu „Śladami Marcina Lutra”. Naszą szkołę w Regionalnym Konkursie z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych reprezentowały uczennice III Liceum Ogólnokształcącego im. K. Kosińskiego w Kłobucku: Paulina Olczyk z klasy 3a i Urszula Sawicka z klasy 2b – obie zajęły II miejsce ex aequo.

Czytaj całość
 
Jesienne warsztaty biblioteczne

Image26 i 27 października młodzież z klas pierwszych uczestniczyła w warsztatach bibliotecznych, zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kłobuck im. Jana Długosza w Kłobucku we współpracy z biblioteką szkolną. Głównym celem zajęć było przysposobienie biblioteczne licealistów, tzn. zachęcenie ich do systematycznego korzystania z zasobów biblioteki miejskiej.

Czytaj całość
 
XXVIII Sesja Rady Powiatu Kłobuckiego w naszej szkole

Image W poniedziałek 23 października 2017 roku, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku,  odbyła się XXVIII sesji Rady Powiatu Kłobuckiego.

Czytaj całość
 
Przejęcie władzy przez nowy Samorząd Uczniowski

Image W dniu 25.10.17 odbyło się oficjalne przekazanie władzy przez stary Samorząd Uczniowski w składzie: Anna Trawczyńska, Paulina Kokot, Kamil Kowalik i Mateusz Wojtyra, nowemu Samorządowi.

Czytaj całość
 
Lekcja patriotyzmu prowadzona przez Weteranów

ImageW środę 18 października 2017r. w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie edukacyjne. Było to spotkanie młodzieży kłobuckich szkół ponadgimnazjalnych  z weteranami misji zagranicznych Wojska Polskiego. Tematem wiodącym spotkania był udział żołnierzy Wojska Polskiego w misjach i operacjach wojskowych poza granicami państwa.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 470

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: