Menu Content/Inhalt
Start
Dzień Nauczyciela

Image W piątek 13 października 2017roku,  w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi , emerytowani nauczyciele naszej szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

Czytaj całość
 
Przedstawiciele WKU na spotkaniu z uczniami klas maturalnych

Image W dniu  20.10.2017r. odbyło się spotkanie młodzieży klas maturalnych z p. Ewą Danisiewicz – Specjalistą Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Częstochowie.

Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów klas maturalnych ze zmianami  zachodzącymi w Siłach Zbrojnych RP – formowanie Wojsk Obrony Terytorialnej oraz z powinnościami i możliwościami, jakie dają ochotnicze formy służby wojskowej. Przedstawiciele WKU zapoznali również uczniów z zasadami naboru kandydatów do uczelni wojskowych i służby przygotowawczej,  funkcjonowaniem  Narodowych Sił Rezerwowych. Przedstawiono również wymogi i warunki pracy zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych, podoficerów i oficerów Sił Zbrojnych RP.

 
Biegi przełajowe

Image W miniony czwartek odbyły się pierwsze zawody kalendarza Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych zajęły nasze dziewczęta w składzie: Zuzia Kowalczyk, Justyna Stęplowska, Patrycja Mazurkiewicz, Paulina Kokot, Magdalena Dederko i Marta Kotynia.

Chłopcy uplasowali się o jeden stopień podium niżej. Naszą szkołę reprezentowali; Piotr Grudziński, Bartosz Maj, Michał Chłąd, Daniel Jóźwik, Kacper Kozioł oraz Dawid Sosnowski.

Czytaj całość
 
Dziewczyny ze Skorupki mistrzyniami Powiatu w tenisie stołowym!

Image Z kompletem zwycięstw nasze ping-pongistki zakończyły rywalizację w Powiatowych Zawodach Szkolnego Związku Sportowego. Drużyna wystąpiła w składzie: Patrycja Mazurkiewicz, Zuzanna Kowalczyk oraz Martyna Michalak. Z niecierpliwością czekamy na zawody rejonowe, które odbędą się w najbliższym czasie w Częstochowie na hali AJD. Liczymy na dalsze sukcesy!

Dziękujemy!

Opiekunowie: Mariusz Wilk, Bartłomiej Saran

Czytaj całość
 
V "Złaz leśny 2017" już za nami!

Image

W tym roku pogoda sprawiła uczestnikom wielkiego psikusa – z powodu ulewy złaz, zaplanowany na piątek 22 września, został przesunięty na czwartek – 05 października.

W czwartek, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, odbyła się V edycja imprezy ekologiczno – turystycznej dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych, zwana „Złazem leśnym”. Organizatorzy przedsięwzięcia to: Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku, Liga Ochrony Przyrody Oddział Kłobuck i Nadleśnictwo Kłobuck.

– GALERIA –

Czytaj całość
 
XVI DNI DŁUGOSZOWSKIE

Image W środę 20 września w ramach Dni Długoszowskich odbył się XVI Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Historyczny Jan Długosz i jego czasy. Naszą szkołę reprezentowali w tym roku uczniowie klasy 3a: Agnieszka Zychla oraz Tomasz Nowakowski.

 Z kolei w czwartek uczniowie klas humanistycznych uczestniczyli w sesji naukowej Korona Długoszowa z udziałem wielu znamienitych osobistości, z prof. dr hab. Jerzym Wyrozumskim z Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie na czele.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 464

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: