Menu Content/Inhalt
Start
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 04 września 2017r. o godz. 9.30 na sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018.

W tym dniu obowiązuje strój odświętny.

 
Wykaz podręczników 2017/2018

Wykaz podręczników dla klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018:

- klasa 1a -       - klasa 1b -              - klasa 1c  -      - klasa 1d -              - klasa 1e -

- klasa 2a -       - klasa 2b -              - klasa 2c  -       - klasa 2de -       

- klasa 3a -       - klasa 3b -              - klasa 3c  -       - klasa 3de -     

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Image

W dniu 19 czerwca 2017 roku, w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17.

Już po raz drugi, zgodnie z regulaminem przyznawania nagród, uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i wyższą oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania bądź uzyskali tytuł laureata lub finalisty w olimpiadach przedmiotowych, odebrali wartościowe nagrody rzeczowe, których fundatorem był Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Czytaj całość
 
Grupa teatralna ze Skorupki na scenie Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie

Image Pamiętacie przedstawienie pt. Pożądanie w cieniu pokrywki ze świetnymi kreacjami aktorskimi Wiktorii Galle, Wiktorii Sakowskiej i Marka Boreckiego oraz akompaniamentem Pawła Króla? Na pewno pamiętacie, przecież w Uczniowskim Amatorskim Przeglądzie Artystycznym (UAPA 2017) w kategorii teatr zajęliśmy I miejsce.

Czytaj całość
 
Zajęcia biologiczno-chemiczne na Uniwersytecie Opolskim

Image

Trzynastego czerwca o godzinie 7:30 wyjechaliśmy na warsztaty przedmiotowe z biologii i chemii. Autokar w składzie: dwóch klas o profilu biologiczno-chemicznym (klasa 1b i 2b) i klasy o profilu z rozszerzonym j. polskim i biologią (klasa 2a) oraz nauczyciel biologii i chemii z uśmiechem na ustach i pewną dozą podekscytowania ruszyli w kierunku Opola. Po przyjeździe nastąpił chwilowy podział wycieczki klasa 2a z uwagi na zainteresowania jedynie przyrodnicze udała się do Opolskiego ZOO, a klasy biologiczno-chemiczne wyruszyły na Wydział Chemii Uniwersytetu Opolskiego aby tam szlifować swoje umiejętności i wiedzę chemiczną na zajęciach laboratoryjnych.

Czytaj całość
 
III Powiatowy Konkurs Krajoznawczy z języka niemieckiego

Image Dnia 13 czerwca 2017 r. odbyła się w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku trzecia edycja konkursu wiedzy krajoznawczej o Niemczech, który został zorganizowany dla uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych naszego powiatu.

Tym razem konkurs odbył się pod tytułem „Ab nach München!”. Gimnazjaliści reprezentujący swoje szkoły rywalizowali drużynowo - w grupach trzyosobowych - rozwiązując z zaangażowaniem multimedialne zadania quizowe dotyczące geografii, historii, mieszkańców i zabytków Monachium.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 96 z 464

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: