Menu Content/Inhalt
Start
Warsztaty naukowe INŻYNIER  ZAWÓD XXI WIEKU

Image 3 października uczniowie z klasy z rozszerzoną biologią i chemią (klasa IIb) oraz z klasy z rozszerzoną biologią i językiem polskim (klasa IIIa) byli  uczestnikami warsztatów naukowych z zakresu inżynierii środowiska pt. „INŻYNIER – ZAWÓD XXI WIEKU”. Warsztaty odbyły się w Wydziale Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej. Współorganizatorami zajęć były także Wodociągi Częstochowskie.

Czytaj całość
 
Otwarcie Zielonych Pracowni

Image W dniu 2 października 2017 roku, w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku, odbyło się uroczyste otwarcie dwóch Zielonych Pracowni: chemicznej wraz z mini laboratorium biologiczno-chemicznym oraz geograficzno-fizycznej wraz z zapleczem.

Obie pracownie zostały wyremontowane i doposażone dzięki środkom pozyskanym przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku, w oparciu o wnioski sporządzone przez szkołę, w konkursach „Zielona Pracownia’2016” i „Zielona Pracownia’2017” organizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

GALERIA :   - Sala 66 -   - Sala 68 -

Czytaj całość
 
Kurs wspinaczkowy klas mundurowych

ImageW dniach 21-24 września 2017 roku  wyróżniający się strzelcy z klas mundurowych Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku brało udział w kursie wspinaczkowym. Kurs zorganizowała i prowadziła Fundacja Byłych Żołnierzy i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych ,,Szturman”. Jak znakomita większość szkoleń ,,Szturmana”, także i to bardzo wymagające i kosztowne, prowadzono dla młodzieży bezpłatnie, proponując fachową kadrę instruktorska i pokrycie całkowite kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Czytaj całość
 
Jesteśmy ze Skorupki!

ImageDla tegorocznych pierwszaków nie jest to już tylko zwykłe zawołanie. To początek prawdziwej licealnej przygody, która zaczęła się naprawdę 15 września od wspólnej wycieczki  łączącej edukację  z zabawą. Tradycyjnie starsi koledzy razem z nauczycielami organizują młodziakom na początku roku szkolnego mały wypad poza miasto, aby tam, rozwiązując różne zadania, uczestnicząc w grach i zabawach, lepiej się poznali i polubili.

[– GALERIA –]

Czytaj całość
 
Artystycznie zakręceni na początku lata...

Image Ostatnimi czasy panuje moda na odkrywanie regionalnej i lokalnej historii, miejsc zapomnianych, ludzi, którzy przeminęli… My także poddaliśmy się temu trendowi. Pierwszej wakacyjnej niedzieli, 25 czerwca wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Kłobucka prezentowaliśmy kłobuckiej społeczności Historię zaklętą w pałacowych murach – historię pałacu zagórskiego.

Czytaj całość
 
Warsztaty na AJD

Akademia Jana Długosza w porozumieniu z dyrekcją szkoły ogłasza nabór do udziału w projekcie:

Rozwój kompetencji filozoficznych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 96 z 470

Gościmy

Sonda

Najtrudniejszy miesiąc w szkole: